Bezpečnost

    

Prohlášení o bezpečnosti online plateb

 

Při placení v našem internetovém obchodu používáte Adyen – pokročilý systém pro bezpečné přijetí platebních karet prostřednictvím internetu.

Adyen zajišťuje úplné utajení Vašich karetních údajů již od chvíle, kdy je zadáte do platebního formuláře Adyen. Platební údaje se šifrovaně přeposílají z Vašeho webového prohlížeče do banky, která Vaši kartu vystavila. Náš obchod nikdy nepřichází do styku s ucelenými údaji o Vaší platební kartě. Údaje jsou zároveň nedostupné dokonce i zaměstnancům systému Adyen. Izolované jádro samostatně přenáší a spravuje citlivé údaje, přičemž je však udržuje zcela v bezpečí.

Adyen považuje všechny shromážděné informace za bankovní tajemství a podle toho s nimi také nakládá. Informace se používají výhradně k účelům, ke kterým jsou určeny. Vaše citlivá data jsou zcela bezpečná a jejich soukromí je zaručováno nejmodernějšími ochrannými mechanismy. Shromažďují se pouze údaje nezbytné k provedení operace v souladu s předepsanými a náročnými postupy on-line plateb.

Bezpečnostní kontroly a operační postupy, které jsou v naší infrastruktuře uplatňovány, zajišťují systému Adyen okamžitou spolehlivost. Kromě toho je udržováním přísné kontroly přístupu, pravidelným sledováním bezpečnosti, hloubkovými kontrolami pro zamezení zranitelnosti sítě a plánovaným prováděním ustanovení o informační bezpečnosti trvale udržována a zdokonalována úroveň bezpečnosti systému a ochrany údajů na Vašich kartách.