Způsob platby

Zboží se objednává výběrem, používáním nabídky a vyplněním elektronického formuláře. Zákazník může zboží objednat a koupit jako registrovaný uživatel. Zboží se považuje za  objednané, když zákazník projde celým postupem objednávky a obdrží potvrzující e-mail s číslem objednávky.

Platbu za objednané zboží lze uskutečnit těmito způsoby:

  • Převodem
  • Přes platební bránu ADYEN
  • Přes Paypal

Jestliže zákazník neobdrží oznámení e-mailem, že byla po ukončení procesu objednávání uzavřena smlouva, doporučuje se prověřit:

  • Zda zpráva není ve složce Junk/Spam
  • Zda není plná poštovní schránka

V případě, že platba nebude provedena v uvedené lhůtě, bude Prodávající i po dodatečně provedené platbě mimo lhůtu pokračovat s doručováním zakoupeného zboží; jestliže však nebude moci provést doručení z oprávněných důvodů, jednostranně od smlouvy odstoupí a provede vrácení zaplacených prostředků.

Jestliže byla platba řádně provedena a je patrná na účtu Prodávajícího, bude Prodávající pokračovat s doručováním objednaného zboží. Faktura za objednávku se doručuje v zásilce spolu se zbožím.

Účet bez DPH (PRÁVNICKÁ OSOBA)

(platí jenom pro bankovní převody a pro klienty s firmou) Předtím než vykonáte platbu, prosíme, kontaktujte náš tým užívatelské podpory sales@autokreso.cz
Budeme od Vás žádat DIČ a název a adresu Vaší společnosti. Následně Vám pošleme všechny údaje potřebné k dokončení Vašeho nákupu.
V případe, že si takový účet nevyžádáte včas, nebudeme moct vykonat dodatečné změny.